Котел газовий Thermo Alliance EWA 28 кВт (Двоконтурний, Condensing)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоконтурний конденсаційний котел ThermoAlliance Ewa 28 призначений для опалення приватного будинку або квартири, має потужність 28 кВт на контур опалення і 35 кВт для приготування гарячої води. Має широкий діапазон модуляції 1:7 — від 3,9 кВт до 30 кВт. Високий рівень ККД дає змогу забезпечити максимальне нагрівання навіть за мінімальної витрати газу. Завдяки вбудованій системі керування кошенят максимально економить ресурси як під час опалення, так і під час приготування гарячої води. Підходить для встановлення в нову або вже наявну систему опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM0728350101005911 |
| Вага брутто, кг | 35,9 |
| Вага нетто, кг | 34,7 |
| Вхідний тиск LPG (G30/G31), мбар | 30/37 |
| Вхідний тиск природного газу (G20), мбар | 20 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 420х288х725 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 475х425х840 |
| Гарантія | 36 місяців (за умови дотримання правил гарантії) |
| Тиск у водопроводі (max-min), бар | 10/1 |
| Діаметр під'єднання газу | 3/4" |
| Діаметр приєднання димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр приєднання контуру ГВС | 1/2" |
| Діаметр приєднання контуру опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | До котла рекомендуємо придбати коаксіальний комплект завдовжки 1000 мм, 60/100 — арт. 15311014000002. |
| Місткість розширювального бака, л | 8 |
| ККД (50/30 °C), % | 96,82 |
| КПД (80/60 °С), % | 88,12 |
| Клас NOX (викидання оксидів азоту) | 6 |
| Клас захисту | IPX5D |
| Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв | 16,5 |
| Кількість контурів | 2 |
| Комплектація | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м | 10 |
| Максимальна температура димових газів, °C | 43/70 |
| Мінімальна витрата гарячої води, л/хв | 1,5 |
| Мoдель | EWA 28 |
| Потужність за ГВС, кВт | 35 |
| Потужність опалення (80/60 °C), кВт | 28 |
| Розташування | Настінний |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м3/год | 3,05/0,4 |
| Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/год | 1,18/0,14 |
| Серія | Ewa |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Температура води для ГВС (max-min), °C | 35/60 |
| Тип виробу | Газовий котел |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Конденсаційний |
| Тип видалення вихлопів | Примусовий |
| Електрична потужність, Вт | 104 |
| Електроживлення, В | 230/50 |
| Ефективність згоряння (92/42/EEC) | А |
- Ціна: 40 560 ₴










