Котел газовий Airfel Optimum Premix 36 кВт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсаційний котел Optimum Premix 36 кВт надійного та безпечного бренда Airfel відповідає найвищим вимогам регламентів ErP і є екологічно чистим продуктом, який дбайливо ставиться до довкілля завдяки класу Nox 6. Забезпечує високий ККД і економію завдяки повній модуляції полум'я й насоса з керованою частотою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airfel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A2CPX036EARU |
| Вага брутто, кг | 38.5 |
| Вага нетто, кг | 36.5 |
| Вхідний тиск LPG (G30/G31), мбар | 25/57,5 |
| Вхідний тиск природного газу (G20), мбар | 20 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 413х346х694 |
| Гарантія | 36 місяців (за умови дотримання правил гарантії) |
| Тиск у водопроводі (max-min), бар | 10/1 |
| Діаметр під'єднання газу | 3/4" |
| Діаметр приєднання димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр приєднання контуру ГВС | 1/2" |
| Діаметр приєднання контуру опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | До котла рекомендуємо придбати коаксіальний комплект завдовжки 1000 мм, 60/100 — арт. AIRFELCONDFLUEKIT. |
| Місткість розширювального бака, л | 10 |
| ККД (50/30 °C), % | 109,4 |
| Клас NOX (викидання оксидів азоту) | 6 |
| Клас захисту | IPX4D |
| Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв | 18 |
| Кількість контурів | 2 |
| Комплектація | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м | 14 |
| Максимальна температура димових газів, °C | 73 |
| Мінімальна витрата гарячої води, л/хв | 2,1 |
| Мoдель | A2CPX036EARU |
| Потужність за ГВС, кВт | 21 |
| Потужність опалення (80/60 °C), кВт | 32,4/7 |
| Розташування | Настінний |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м3/год | 3,58/0,78 |
| Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/год | 1,35/0,3 |
| Серія | Optimum Premix |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Температура води для ГВС (max-min), °C | 35/60 |
| Тип виробу | Газовий котел |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Конденсаційний |
| Тип видалення вихлопів | Турбований |
| Електрична потужність, Вт | 128 |
| Електроживлення, В | 230/50 |
| Ефективність згоряння (92/42/EEC) | А |
- Ціна: 48 222 ₴










