Генератор інверторний PREMIER PM1100i бензин 1,1 кВт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС ТОВАРУ
- Оптимальне споживання пального, в залежності від навантаження. Зменшується навантаження - зменшуються оберти двигуна і відповідно витрати пального.
- Екологічність. Завдяки оптимізації витрати пального, зменшується кількість викидів в атмосферу.
- Низький рівень шуму 60 Дб. Співставно з визначеним законодавством рівнем шуму в звичайних офісах.
- Невелика вага та габарити. Зручне транспортування генератора в будь яке потрібне місце. Зимою дозволить пережити блекаут, а літом насолодитись повноцінним відпочинком на природі.
- Обмотка з міді - гарантія довготривалої роботи без перегріву.
- Розетка 12В/8,3А
Потужності даного генератора цілком достатньо для основних систем енергозабезпечення квартири або невеликого будинку.
На що вистачить одночасно:
- 100-300 Вт, забезпечення роботи котла, печі, каміну (газового, твердопаливного).
- 100-250 Вт, забезпечення роботи холодильника із морозильною камерою (з інверторними компресорами).
- 100 Вт, забезпечення освітленням.
- 100-150 Вт, зарядка акумуляторів резервного живлення, телефонів, інших девайсів.
- 300 Вт, інші потреби.
Параметри:
ДВИГУН, одноциліндровий, OHV, 4-х тактний, повітряного охолодження.
| Макс. потужність (к.с.) |
2,5 |
| Об'єм двигуна, см3 |
49,7 |
| Швидкість двигуна, об/хв |
5000 |
| Система сигналізації масла |
Так |
| Система запуску двигуна |
Ручний |
| Тип палива |
Бензин, 95 |
| Місткість паливного бака л. |
2,8 |
| Місткість масляного бака л. |
0,32 |
| Рівень шуму, дБ |
60 |
| Час роботи при повному баку (при 50% навантаження) годин |
5,5 |
ГЕНЕРАТОР:
| Можливість паралельного підключення |
Так |
| Кількість фаз |
1 |
| Номінальна напруга, В |
230 |
| Номінальна частота, Гц |
50 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Номін. |
0,9 |
| Вихід змінного струму, Квт (кВА) Макс. |
1,1 |
| Розетка |
12В / 8,3А |
| Якість вихідної напруги |
Чиста синусоіда |
| Обмотка |
мідь 100% |
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Інші | ||
| Артикул товара | Г001-1.1 | |
| Артикул пропозиції | Г001-1.1 | |
| Заводський артикул | PM1100i | |
| Довжина, мм | 449 | |
| Ширина, мм | 248 | |
| Висота, мм | 388 | |
| Потужність | 1,1 кВт | |
| 14700 | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 250 кВт |
| Номінальна потужність | 230 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 338 мм |
| Довжина | 449 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 49.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2.8 л |
- Ціна: 26 600 ₴

