Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для душу Qtap Robin 4060102K виготовлений із високоякісної латуні, яка не схильна до корозії, стійка до утворення вапняного нальоту та іржі. Завдяки глянсовому сірому покриттю виріб має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Керування потоком і температурою води відбувається за допомогою зручного важеля. Сучасний дизайн змішувача може органічно інтегруватися в будь-який інтер'єр ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QTROB4060102K |
| Вага брутто, кг | 1,85 |
| Вага нетто, кг | 1,8 |
| Вид монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 235х90х100 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 275х205х100 |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Душовий гарнітур у комплекті | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Змішувач, кріплення. |
| Механізм змішування | Картридж |
| Мoдель | 4060102K |
| Призначення | Для душу |
| Наявність термостата | Немає |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Серія | Robin |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип виробу | Змішувач |
| Тип керування | Одноважільний |
- Ціна: 3 123 ₴




