Змішувач прихованого монтажу для ванни Qtap Scorpio 3350105GB для двох споживачів

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач прихованого монтажу для ванни Qtap Scorpio 3350105GB для двох споживачів виготовлений з міцної і зносостійкого латуні з рівномірним матовим покриттям чорного кольору, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача і регулювання температури води здійснюється за допомогою зручних важелів, а перемикання у душовий режим - поворотним дивертором. Завдяки такому змішувачу інтер‘єр ванної буде виглядати стильним і сучасним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QTSCOR3350105GB |
| Вага брутто 1, кг | 3,1 |
| Вага нетто, кг | 2,5 |
| Вид монтажу | Прихований |
| Висота виробу, мм | 85 |
| Витрата води, л/хв | До 7 |
| Внутрішня частина в комплекті | Так |
| Висота виливу | 85 |
| Габарити упаковки 1, мм | 120х320х280 |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина виробу, мм | 110 |
| Додаткові характеристики | Довжина душового шланга 1750 мм. |
| Діамерт підключення | 1/2" |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Комплектація | Змішувач прихованого монтажу, душовий шланг, лійка для ручного душу, тримач для ручного душу, кріпильні деталі. |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість споживачів | 2 |
| Мoдель | 3350105GB |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Навність термостата | Немає |
| Призначення | Для ванни |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Scorpio |
| Тип виробу | Змішувач |
| Тип керування | Вентільний |
| Ширина виробу, мм | 265 |
- Ціна: 21 070 ₴






