Самопромивний фільтр Icma 1" 1/4 №745

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брудоуловлювачі ICMA Арт. 745 забезпечує оптимальну роботу кліматичних систем, зводячи до мінімуму закупорювання трубок, нагрівальних елементів і теплообмінника котла запобігаючи, таким чином, зниження технічних характеристик системи. Також захищають від зносу і пошкодження компоненти системи (насос, вентилі) не завдаючи великих втрат навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ICMA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82745AG05 |
| Вага нетто, кг | 1,51 |
| Вид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 240х90х80 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр підключення зливного механізму | 3/4" |
| Діаметр підключення манометра | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал фільтруючого елемента | Нержавіюча сталь |
| Наявність манометра | Немає |
| Робоче середовище | Вода (або розчин гліколю ≤ 50%) |
| Розмір підключення | 1" 1/4 |
| Різьба | Внутрішня |
| Серія | 745 |
| Ступінь фільтрації, мкм | 5 |
| Тип виробу | Самопромивний фільтр |
- Ціна: 4 180 ₴




