Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний настінний пристрій, що забезпечує нагрів теплоносія для опалювальної та ГВП систем — котел газовий Sime Brava Slim 25 BF 24 кВт двоконтурний. Ретроактивний контроль горіння відбувається за допомогою електронного газового клапана. Виріб обладнаний двома теплообмінниками. Передбачена можливість підключення температурного датчика зовнішнього повітря (треба замовляти окремо). На фронтальній поверхні корпусу котла розташована зручна панель управління з дисплеєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sime |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність розширювального бака, л | 8 |
| Артикул | SIMEBRAVASLIM25BF24 |
| Артикул фабрики | 8112561 |
| Вага брутто, кг | 31 |
| Вага нетто, кг | 29 |
| Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/рік | 1,98/0,71 |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м3/рік | 2,70/0,97 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 400х250х700 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 500х280х770 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр підключення ГВП | 1/2" |
| Діаметр підключення газу | 3/4" |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр підключення контуру опалення | 3/4" |
| Діапазон температур контуру опалення, °C | 20/80 |
| Електрична потужність, Вт | 112 |
| Електроживлення, В/Гц | 230/50 |
| Ефективність згоряння (92/42/EEC) | *** |
| ККД (80/60 °С), % | 93 |
| Клас Nox | 3 |
| Клас електрозахісту, IP | X5D |
| Комплектація | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв | 11,3 |
| Кількість контурів | 2 |
| Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м | 3,5 |
| Мoдель | BRAVASLIM25BF |
| Мінімальний потік гарячої води, л/хв | 2,2 |
| Попередній тиск розширювального бака, бар | 1 |
| Розташування | Настінний |
| Серія | Brava Slim |
| Температура води для ГВП (max-min), °C | 10/60 |
| Температура продуктів горіння, °C | 96,4/142,5 |
| Теплова потужність (80/60 °С), кВт | 7,8 - 23,7 |
| Тип видалення вихлопів | Турбований |
| Тип виробу | Газовий котел |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Традиційний (опалювальний) |
| Тиск води контуру опалення (min-max), бар | 0,5-3 |
| Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар | 37 |
| Тиск на вході природного газу (G20), мбар | 20 |
| Тиск у водопроводі (max-min), бар | 7/0,4 |
- Ціна: 25 353 ₴






