Душовий піддон прямокутний 120*80 см Snail «Титан»

Піддон «Титан» 1200/800 має форму прямокутника, що дає змогу розміщувати його на Вашу думку в будь-якій точці ванної кімнати (в кутку або під стіною). Поверхня цього піддона має малюнок із шорсткою текстурою, яка має характер антиковзного покриття, завдяки чому зменшується ризик послизнутися під час прийняття душу. Душовий піддон має невелику глибину та стандартний зливний отвір діаметром 90 мм. Душові піддони представлені у двох варіантах за висотою зовнішнього борту: заввишки 40 мм (стандартний варіант), а також заввишки 25 мм для монтажу в підлогу. Піддони можна встановлювати в підлогу, на підлогу або за допомогою монтажного комплекту на ніжки з екраном.
Ця модель представлена в 24 кольорах із різними колірними ефектами та ввімкненнями. Колірне рішення Ви можете підібрати під Ваш інтер'єр ванної кімнати, меблі, колір кахлю або з якихось інших критеріїв.
Основні переваги виробів зі штучного каменю:
- висока зносостійкість, міцність, твердість (штучний мармур твердіший та міцніший за натуральний);
- витримує вищі навантаження, ніж натуральний мармур;
- широкі декоративні можливості;
- може імітувати різні натуральні камені: мармур, малахіт, яшму, онікс, граніт;
- можливе виготовлення в однотонному кольорі, з різними колірними ефектами та ввімкненнями;
- стійкість до побутових забруднювачів;
- поверхня виробів не схильна до проникнення мікробів і хвороботворних бактерій, має стійкість до всіх типів хімічних очищувачів (завдяки цим особливостям сантехнічні вироби зі штучного мармуру рекомендовані до використання в лікарнях, пологових будинках і дитячих установах Європи та США);
- легко очищається без побоювання утворення плям;
- вироби з литого штучного мармуру з часом не втрачають свого кольору;
- підвищеною стійкістю до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів.
Доступні кольори:
















.jpg)








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний, Кутовий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзаюче покриття | Да |
| Артикул | 140 |
| Вага (кг) | 54 |
| Вид сантехнічного вироби | душовий піддон |
| Висота кожуха | 120 |
| Висота піддону індивідуальний замовлення | 25 |
| Висота піддону стандартна | 40 |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 90 |
| Матеріал виробу | литтєвий мармур |
| Установка піддону | на підлогу, на ніжки з екраном, на ніжки без екрана |
| Ширина борту | 60 |
- Ціна: 14 800 ₴










