Ванна з литого мармуру острівна 1700*780*500 AW

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Литий мармур-матеріал на основі мармурової пудри та поліефірної (акрилової) смоли. У виробництві використовується тільки високоякісна корейська сировина.
Вироби з литого мармуру — це: ідеально рівна поверхня та грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін експлуатації
Ванна з литого мармуру разом із водою і вагою людини має досить велику вагу та може перевищувати 500 кг. Тому перед купівлею Ви маєте переконатися в надійності перекриттів, де Ви збираєтеся встановити таку ванну!
Тип змішувача — підлоговий (немає в комплекті).
Вироби з литого мармуру — це: ідеально рівна поверхня та грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін експлуатації
Параметры:
Внимание!Ванна з литого мармуру разом із водою і вагою людини має досить велику вагу та може перевищувати 500 кг. Тому перед купівлею Ви маєте переконатися в надійності перекриттів, де Ви збираєтеся встановити таку ванну!
Тип змішувача — підлоговий (немає в комплекті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал ванни | Мармур |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 780 мм |
- Ціна: 58 700 ₴


