Умивальник прихований монтаж у стільницю BASIN розмір 425x555x190

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник для монтажу на стільницю білизни кераміка
Розміри 425x555x190
Розміри 425x555x190
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 555 мм |
- Ціна: 2 024 ₴



