Умивальник прихований монтаж у стільницю BASIN розмір 375x590x165

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник для монтажу під стільницю біла кераміка
Розміри 375x590x165
Розміри 375x590x165
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: 2 112 ₴




