Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник підвісної білої кераміки
Розміри 340*275*130
Розміри 340*275*130
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 1 760 ₴



