Мийка кухонна керамічно-гранітна кругла 470*470 мм Бежевий
Новинка


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка виготовлена з високоякісного граніту, має матову поверхню.
Чудова якість і дизайн мийки дадуть змогу задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому домі! Вона виготовлена з робочою чашею з отвором злив-перелив і під змішувач. Мийка монтується врізним способом в отвір у стільниці.
Мийка може бути виготовлена в 7 кольорах палітри в фото
Білий камінь
Беж
Граніт
Чорна
Білий онікс
Старий камінь
Цукор
Чудова якість і дизайн мийки дадуть змогу задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому домі! Вона виготовлена з робочою чашею з отвором злив-перелив і під змішувач. Мийка монтується врізним способом в отвір у стільниці.
Мийка може бути виготовлена в 7 кольорах палітри в фото
Білий камінь
Беж
Граніт
Чорна
Білий онікс
Старий камінь
Цукор
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована, Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Діаметр мийки | 470 мм |
| Діаметр чаші мийки | 370 мм |
| Довжина мийки | 470 мм |
| Довжина чаші мийки | 370 мм |
| Ширина мийки | 470 мм |
| Ширина чаші мийки | 370 мм |
- Ціна: 3 142 ₴

