Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка виготовлена з високоякісного граніту, має матову поверхню.
Чудова якість і дизайн мийки дадуть змогу задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому домі! Вона зроблена з робочою чашею з отвором злив-перелив і під змішувач. Мийка монтується врізним способом в отвір у стільниці.
Мийка може бути виготовлена в 7 кольорах палітри в фото
Білий камінь
Беж
Граніт
Чорна
Білий онікс
Старий камінь
Цукор
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Форма мийки | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 190 мм |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 330 мм |
| Ширина мийки | 620 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Кріплення | Кріплення |
- Ціна: 3 696 ₴



