Шланг для душу посилений із подвійним замком REMER UK 150 см
Новинка


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний душовий шланг у латунному обплетенні з подвійним замком посилений.
Важкий тип шланга виготовлений для UK (United Kingdom)
У наявності 150 см
200см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Матеріал шланга | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | 150см |
- Ціна: від 594 ₴

