Колектор розподільний Thermo Alliance Forte Quick System для 3 насосних груп 1 1/4"x1, неірж. сталь SUS 304 TAF-QSK3

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор розподільний Thermo Alliance Forte Quick System TAF-QSK3 призначений для під'єднання до 3 насосних груп у системі опалення. Виготовлений із неіржавкої сталі AISI 304, яка забезпечує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Конструкція колектора гарантує рівномірний розподіл потоків і надійну роботу системи опалення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAF-QSK3 |
| Вага брутто, кг | 4,21 |
| Вага нетто, кг | 3,59 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 830х160х122 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість контурів | 3 |
| Комплектація | Теплоізоляційний кожух, прокладка з фторопласту 1" — 6 шт., заглушки 1" — 2 шт. |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 6 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Система опалення |
| Робоча температура, °C | 90 |
| Розмір під'єднання до системи | 1 1/4" |
| Розмір приєднання контуру | 1" |
| Відстань між осями виходів, мм | 125 |
| Різь під'єднання до системи | Внутрішня з накидною гайкою |
| Різь під'єднання контуру | Внутрішня з накидною гайкою |
| Серія | Forte |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип виробу | Колектор розподільний |
- Ціна: 9 410 ₴







