Комплект: SD Колектор с витратомірами 1"х5 SD235W5 + SD Євроконус 3/4'' 16 х 2мм SD346

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект: SD Колектор с витратомірами 1"х5 SD235W5 + SD Євроконус 3/4'' 16 х 2мм SD346
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто, кг | 3,6 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість контурів | 5 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Назначение | Система "Тепла підлога" |
| Наличие насоса | Намає |
| Наявність байпаса | Намає |
| Покрытие | Никель |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0,5-5 |
| Робоча температура в контурах теплої підлоги, °С | 25-50 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SD235W |
- Цена: 3 568 ₴

