Колектор SD Forte 1" 10 виходів SF002W10

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Forte 1" на 10 виходів стане в пригоді при необхідності під’єднати велику кількість контурів обігріву. Переважно гребінки такого типу встановлюють в системах радіаторного опалення, рідше — для теплих підлог. Основний матеріал виготовлення виробу -—латунь. У комплектацію входять: верхня балка з термоклапанами, нижня — з кранами ручного регулювання, два кронштейна для кріплення. На термостатичні клапани можна встановити сервоприводи 30х1,5. Робочий тиск — не більше 4 бар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF002W10 |
| Вага брутто, кг | 6,65 |
| Вага нетто, кг | 6,794 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 315х500х92 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 65х630х330 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість контурів | 10 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип вибору | Колектор |
- Ціна: 7 077 ₴



