Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колектор SD Forte 1" на 8 виходів виготовлений з латуні, призначений для розподілу теплоносія в петлях системи опалення. Виріб складається з нижньої й верхньої колекторних балок, а також двох кронштейнів для кріплення до стіни або в колекторній шафі. Також в комплектацію входять термостатичні клапани з ручками управління чорного кольору. Різьба під‘єднання сервоприводів 30х1,5. На гребінці, що розташована внизу — запірна-регулювальні вентилі ручного регулювання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF002W8 |
| Вага брутто, кг | 5,45 |
| Вага нетто, кг | 5,1 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 315х400х92 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 65х535х330 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість контурів | 8 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Назначение | Система радіаторного опалення |
| Наличие насоса | Немає |
| Покрытие | Никель |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SF002W |
| Тип вибору | Колектор |
- Цена: 5 693 ₴




