Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел газовий Sime Brava Slim 30 BFT 28 кВт одноконтурний — це настінний котел останнього покоління для опалювальної системи й гарячого водопостачання (при поєднанні з непрямим бойлером). Основні конструктивні рішення такі: закрита камера згоряння, керувальна мікропроцесорна плата, система проти замерзання та очищення димових труб, показ на дисплеї параметрів роботи та даних самодіагностики, можливість підключення кімнатних термостатів, датчика зовнішньої температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sime |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність розширювального бака, л | 9 |
| Артикул | SIMEBRAVASLIM30BFT28 |
| Артикул фабрики | 8112568 |
| Вага брутто, кг | 33 |
| Вага нетто, кг | 31,5 |
| Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/рік | 2,33/0,84 |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м3/рік | 3,17/1,14 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 450х250х700 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 500х280х770 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр підключення ГВП | 1/2" |
| Діаметр підключення газу | 3/4" |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр підключення контуру опалення | 3/4" |
| Діапазон температур контуру опалення, °C | 20/80 |
| Електрична потужність, Вт | 113 |
| Електроживлення, В/Гц | 230/50 |
| Ефективність згоряння (92/42/EEC) | *** |
| ККД (80/60 °С), % | 93,7 |
| Клас Nox | 3 |
| Клас електрозахісту, IP | X5D |
| Комплектація | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість контурів | 1 |
| Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м | 3 |
| Мoдель | BRAVASLIM30BFT |
| Попередній тиск розширювального бака, бар | 1 |
| Розташування | Настінний |
| Серія | Brava Slim |
| Температура води для ГВП (max-min), °C | 10/60 |
| Температура продуктів горіння, °C | 100,8/151,9 |
| Теплова потужність (80/60 °С), кВт | 9,2 - 28,1 |
| Тип видалення вихлопів | Турбований |
| Тип виробу | Газовий котел |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Традиційний (опалювальний) |
| Тиск води контуру опалення (min-max), бар | 0,5-3 |
| Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар | 37 |
| Тиск на вході природного газу (G20), мбар | 20 |
- Ціна: 25 916 ₴






