Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Magnum SFW 16 з водяними колосниками (4 мм)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний Thermo Alliance Magnum SFW 16 водогрійний зроблений зі сталі, забезпечений комбінованими колосниками (грати чавунні, труби водонаповнені). Тверде паливо (дрова, відходи деревини, торф‘яні й тирсові брикети, кам‘яне вугілля) необхідно завантажувати вручну. Передбачена можливість перевішування дверцят. Корпус обшитий теплоізоляцією з мінеральної вати. Функція пристрою — обігрів житлових, виробничих та інших приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | Немає |
| Артикул | 18240MSFW16 |
| Вага котла без води, кг | 135 |
| Варочная поверхность | Немає |
| Виведення димоходу | Вертикальний |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Випробувальний тиск, бар | 3 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 870х500х845 |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 495х310х408 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 970х500х845 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Димохідна коробка | Є |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 160 |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Зливний патрубок | Немає |
| ККД, % | 82 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ходів теплообмінника | 1 полиця, 1 хід |
| Кількість чавунних колосників | 2 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Мoдель | MSFW16 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Об‘єм води в котлі, л | 52 |
| Об‘єм топки, дм³ | 63 |
| Опалювальна площа до, м² | 160 |
| Площа теплообміну, м² | 1,6 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/4 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Порт під групу безпеки | Немає |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Потужність, кВт | 16 |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 220х310 |
| Розмір колосника, мм | 200х300 |
| Серия | Magnum |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
| Тип колосникових грат | Водяні+чавунні |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 4 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 23 |
- Цена: 29 693 ₴


