Піддон акриловий прямокутний чорний 80*100 см Aqua-World

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акрилові поони (полімерні композитні) — це золота середина між гарною якістю й доступною ціною.
Акрил є міцним, надійним і досить довговічним матеріалом. Вони мають невелику вагу, завдяки чому їх легко встановлювати та просто, у разі потреби, відремонтувати або замінити
У наявності розміри 80*100 см 90*100 см 90*120 см отвору під сифон 90 мм
Акрил є міцним, надійним і досить довговічним матеріалом. Вони мають невелику вагу, завдяки чому їх легко встановлювати та просто, у разі потреби, відремонтувати або замінити
У наявності розміри 80*100 см 90*100 см 90*120 см отвору під сифон 90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 6 820 ₴


