Душова перегородка для душу із загартованого скла PIVOT AW

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові ущільнювачі.
Профіль-алюміній.
Ручки- цинк. хромований.
Двері- розпашні.
Можливе вироблення інтим-мато з матовим покриттям в інтимній зоні як на світлині 3 +20$ до ціни
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові ущільнювачі.
Параметри:
Матеріали:Профіль-алюміній.
Ручки- цинк. хромований.
Двері- розпашні.
Можливе вироблення інтим-мато з матовим покриттям в інтимній зоні як на світлині 3 +20$ до ціни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні | |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Матеріал стінок | Скло |
| Товщина стінок | 6 мм |
- Ціна: 9 592 ₴





