Душова перегородка для душу із загартованого скла PIVOT 800 AW

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові ущільнювачі.
Профіль-алюміній.
Ручки- цинк. хромований.
Двері- розпашні.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові ущільнювачі.
Параметри:
Матеріали:Профіль-алюміній.
Ручки- цинк. хромований.
Двері- розпашні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Основні | |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
- Ціна: 9 680 ₴


