Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка виготовлена з високоякісного граніту, має матову поверхню.
Чудова якість і дизайн мийки дадуть змогу задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому домі! Вона виготовлена з робочою чашею з отвором злив-перелив і під змішувач. Мийка монтується врізним способом в отвір у стільниці.
Мийка може бути виготовлена в 7 кольорах палітри в фото
Білий камінь
Беж
Граніт
Чорна
Білий онікс
Старий камінь
Цукор
Чудова якість і дизайн мийки дадуть змогу задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому домі! Вона виготовлена з робочою чашею з отвором злив-перелив і під змішувач. Мийка монтується врізним способом в отвір у стільниці.
Мийка може бути виготовлена в 7 кольорах палітри в фото
Білий камінь
Беж
Граніт
Чорна
Білий онікс
Старий камінь
Цукор
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 420 мм |
| Ширина мийки | 860 мм |
| Ширина чаші мийки | 350 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Кріплення | Кріплення |
- Ціна: 5 051 ₴



