Змішувач для раковини вбудований QUBIKA Remer
Новинка


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника з гідрозакривом, Латунний корпус, хромована поверхня,
сучасний дизайн, безшумний патрон.
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентований картридж гарантія 1 000 000 увімкнень!
сучасний дизайн, безшумний патрон.
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентований картридж гарантія 1 000 000 увімкнень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 12 906 ₴


